staż / praca

Dział Inżynieryjny, Dział Utrzymania Ruchu

Stażysta programu Jump

Stary Gostków k. Łodzi, woj. łódzkie
oferta ważna do: zakończona

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego z siedzibą Szwajcarii. JTI jest jednym z najlepszych pracodawców zarówno w Polsce, jak i w Europie, będąc firmą wielokrotnie nagradzaną certyfikatem Top Employers. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji

na stanowisko:

STAŻYSTA PROGRAMU JUMP

(Dział Inżynieryjny i Dział Utrzymania Ruchu)

Oferta ważna do: 08.06.2018

Start stażu: VI/VII 2018

Stary Gostków k. Łodzi

Umowa zlecenia

40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

Dział Inżynieryjny:

  • wsparcie w koordynacji projektów inżynieryjnych,
  • wsparcie w koordynacji prac firm zewnętrznych na terenie produkcji,
  • wsparcie pracy automatyków działu inżynieryjnego.

Dział Utrzymania Ruchu:

  • wsparcie projektów usprawniających proces produkcji w obszarze mechaniki lub automatyki/elektroniki,
  • implementacja rozwiązań usprawniających pracę Działu,
  • wsparcie w przeglądach maszyn,
  • wsparcie codziennej pracy działu.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś studentem od 3 roku studiów lub absolwentem zainteresowanym ww. działami,
  • jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu,
  • znasz środowisko MS Windows i MS Office – w szczególności Excel,
  • znasz język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • posiadasz wiedzę z obszaru mechaniki, automatyki.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • płatny staż (3 miesiące z możliwością przedłużenia),
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie,
  • transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Poddębice, Uniejów, Biała k. Strykowa),
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość korzystania z siłowni na terenie firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?