wolontariat

Wolontariusz akcji Ogólnopolski Dzień Marzeń

Cała Polska, Polska
oferta ważna do: zakończona

Fundacja Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do rozwoju swoich umiejętności zawodowym dzięki pracy jako:

WOLONTARIUSZ AKCJI

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ MARZEŃ

Oferta ważna do: 18.05.2018

Start wolontariatu: IV/V 2018

Cała Polska

Min. 5h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU:

Działając jako wolontariusz zaczynasz być bardziej wrażliwym na potrzeby innych. Dostrzegasz codzienne problemy Twoich najbliższych, pomagasz im w ich rozwiązaniu. Twoja pomoc, nawet w najmniejszych sprawach, zbliża Was do siebie i buduje silną relację między Wami.

• nauka jak funkcjonuje proces spełniania marzeń (poprzez obserwację poszczególnych czynności i drobną pomoc),
  • pomoc w organizacji akcji: Ogólnopolski Dzień Marzeń,
  • spotkanie z podopiecznymi Fundacji, poznanie ich, ich marzeń i życia,
  • rozmowa z potencjalnym darczyńcom/sponsorem, opowiedzenie mu o podopiecznym,
  • spełnienie marzenia podopiecznego, wraz grupą innych wolontariuszy (damy Ci potrzebne wsparcie).

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

• posiadasz dobrą wolę i wielkie serce,
  • masz chęci i energię do działania,
  • jesteś wrażliwy na drugiego człowieka,
  • jesteś kreatywny i posiadasz otwarty umysł na nowe pomysły i rozwiązania,
  • cechuje cię komunikatywność i otwartość na nowe znajomości,
  • jesteś systematyczny i sumienny,
  • a przede wszystkim wierzysz, że marzenia mogą się spełnić :)

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

Przede wszystkim uśmiech na twarzy dzieci, dla których najważniejsze jest to, że ktoś się nimi interesuje i chce im pomóc w tych trudnych chwilach.

• satysfakcję ze spełniania marzeń i ogromną dawkę energii do działania,
  • potrzebne ubezpieczenie,
  • uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach oraz ciekawy i twórczy sposób spędzania wolnego czasu,
  • wsparcie rozwoju kariery zawodowej (m.in. nauczysz się: komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie!),
  • referencje potwierdzające twoje zaangażowanie i dużo, dużo doświadczenia, które na pewno przyda Ci się w przyszłej pracy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji?