wolontariat

oferta ważna do: 30.04.2018

Wolontariusz Polskiej Akcji Humanitarnej

Fundacja PAH

Polska Akcja Humanitarna (PAH) niesie pomoc cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych. Działa z poszanowaniem zasad humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i Niezależności. Ich misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszanie cierpienia i niesienie wartości humanitarnych. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza do zaangażowania się w akcję jako:

Wolontariusz Polskiej Akcji Humanitarnej

Oferta ważna do: 30.04.2018
Start wolontariatu: IV 2018

Od 3h/tydz.

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU:

Każde Twoje zaangażowanie będzie niezmiernym wsparciem i pomocą. Jeśli więc jesteś gotowy, w PAH czeka na Ciebie:

• współpraca z uniwersytetami, ambasadorami, grupami wsparcia,
  • niesienie wartości humanitarnych,
  • udział w działaniach akcyjnych przy zbieraniu środków niezbędnych przy pomocy najbardziej potrzebującym,
  • wsparcie w działaniach promocyjnych podczas akcji organizowanych w ramach projektów PAH,
  • pomoc w codziennych czynnościach związanych z działaniami fundraisingowymi, komunikacyjnymi oraz edukacyjnymi.

To kropla w morzu potrzeb, ale Twoja motywacja do działania może wpłynąć na losy innych i uczynić świat lepszym!

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

…masz chęć niesienia pomocy i chwilkę, którą możesz spędzić na aktywnym działaniu :)

Ponadto, jeśli:

• jesteś aktywnym słuchaczem,
  • cierpienia innych nie są Ci obojętne,
  • chętnie zaangażujesz się w akcje humanitarne,
  • jesteś osobą zorganizowaną,
  • pakiet Microsoft Office nie jest Ci obcy.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

• świadomość, że przyczyniłeś się do poprawy stanu życia najbardziej potrzebujących!
  • bycie częścią naszej załogi w biurze w Krakowie,
  • praktykę w zakresie działań promocyjnych, funraisingowych, komunikacyjnych,
  • referencje potwierdzające twoje zaangażowanie i dużo, dużo doświadczenia, które na pewno przyda Ci się w przyszłej pracy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji?