warsztat
Mirków k. Wrocławia
woj. dolnośląskie
oferta ważna do: 22.04.2018

warsztat
Mirków k. Wrocławia
oferta ważna do: 22.04.2018

Morze Możliwości Kariery w Selgros

Transgourmet PolskaSelgros Cash&Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet, wiodącego specjalisty z branży Food Service oraz Fundacja Rozwoju Talentów
zapraszają na bezpłatne warsztaty praktyczne:


MORZE MOŻLIWOŚCI KARIERY W SELGROS 

Zgłoszenia przyjmujemy do: 22.04.2018Wrocław, Hala Selgros, ul. Wrocławska 4C, Mirków (gwarantujemy transport z/do centrum Wrocławia)

25-26 kwietnia 2018

09:00-17:00

    

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM WARSZTATÓW:


  • Droga produktu - poznasz cykl życia produktu - od pozyskania, przez dział przyjęć, aż po sklep/ekspozycję. Każdy etap będziesz mógł zobaczyć „na żywo” podczas zwiedzania hali Selgros oraz jej różnych działów. Wprowadzimy Cię też w świat ryb od samego łowiska gdzie trzeba rozpoznać, które ryby są najlepsze, przez poznanie ich różnych rodzajów, aż po ekspozycję na dziale.
  • Świat handlu – dowiesz się jakie techniki są najczęściej stosowane w sprzedaży i jak wykorzystać je w życiu codziennym (np. na uczelni). Przekonasz się jak naprawdę wygląda praca w sprzedaży od strony praktycznej (od osoby pracującej w takim dziale).
  • Dlaczego i jak kupujemy? – poznasz zachowania konsumenckie „krok po kroku” i podstawowe zagadnienia z dziedziny marketingu, a zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas ćwiczeń grupowych. Wprowadzimy Cię w świat alkoholi, a specjalista od win opowie Ci czym różnią się wina, jakie są ich rodzaje i na co zwracać uwagę przy ich doborze.
  • Z czego żyjemy? – matematyka handlowa dla opornych – nauczysz się podstawowych pojęć handlowych w myśl idei „finanse dla nie finansistów” i dowiesz się jakie czynniki wpływają na sukces prowadzenia sklepu.

ZAPRASZAMY CIĘ NA WARSZTAT, JEŻELI:


  • Jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów z kierunków ekonomicznych, biznesowych, humanistycznych, związanych z żywnością i żywieniem oraz innych.
  • Chcesz się rozwijać, zdobywać wiedzę bezpośrednio od specjalistów, a teorię ze studiów przełożyć na praktykę.

ZAPEWNIMY CI:


  • Bezpłatne uczestnictwo w warsztatach.
  • Transport – Wrocław – Mirków, Mirków – Wrocław lub zwrot kosztów dojazdu jeśli jesteś spoza Wrocławia.
  • Ciepły posiłek w 1 i 2 dniu warsztatów.
  • Certyfikat po ukończeniu warsztatów.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES ZAPISU NA WARSZTAT:


Krok 1 – Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 22.04.2018.
Krok 2 – Poczekaj na informację zwrotną czy dostałeś/aś się na warsztat do 24.04.2018.
Krok 3 – Jeśli zostałeś zakwalifikowany/a, już 25-26.04.2018  skorzystaj z tej wyjątkowej okazji do rozwoju kompetencji w pasjonującym Cię obszarze.


Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?