staż / praca
Niepruszewo k. Poznania
woj. wielkopolskie
oferta ważna do: rekrutacja zakończona

Asystent Planisty Produkcji

DSM Nutritional

DSM Polska to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie łączy ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Ciągle poszukuje sposobów pozwalających realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla ludzi i przyszłych pokoleń. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza do aplikacji na:

Asystenta Planisty Produkcji

Oferta ważna do: 12.04.2018

Start stażu: IV/V 2018

Niepruszewo (koło Poznania)

Umowa zlecenie

32-40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

Praca pod okiem Planisty Produkcji i stopniowe usamodzielnianie w zakresie planowania produkcji pod okiem specjalisty w tym zakresie:

  • planowanie produkcji dziennej i w dłuższej perspektywie,
  • współpraca z Planistą Zapasów, transportem, Działem Obsługi Klienta  oraz Kierownikiem Produkcji.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś studentem V roku lub absolwentem studiów związanych z  planowaniem produkcji,
  • znasz język angielski na poziomie B2 (komunikatywny),
  • znasz program MS Excel na poziomie min. średnim,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • poznanie specyfiki pracy w dziale Planowania Produkcji,
  • umowę zlecenie (3000zł brutto/miesiąc za pełen etat),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kartę Multisport,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonego specjalisty.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI:

Krok 1 – Selekcja CV – marzec/kwiecień
Krok 2 – Telefoniczna weryfikacja języka angielskiego – marzec/kwiecień
Krok 3 – Rozmowa rekrutacyjna – marzec/kwiecień/maj
Krok 4 – start stażu – kwiecień/maj

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?