staż / praca
Niepruszewo k. Poznania
woj. wielkopolskie
oferta ważna do: rekrutacja zakończona

Staż Wakacyjny w Dziale Jakości

DSM Nutritional

DSM Polska to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie łączy ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Ciągle poszukuje sposobów pozwalających realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla ludzi i przyszłych pokoleń. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza do aplikacji na:

Asystenta w Dziale Jakości

Oferta ważna do: 08.04.2018
Start stażu: VII 2018

Niepruszewo (koło Poznania)

Umowa zlecenie

Min. 20h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

  • praca pod okiem specjalisty ds. jakości (do wyboru: systemy jakości lub laboratorium) nad realizacją codziennych zadań,
  • realizacja samodzielnego projektu z zakresu jakości.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś  studentem III, IV, V roku lub absolwentem studiów pokrewnych do jakości np. chemia, technologia żywności, inżynieria produkcji,
  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • cechuje cię dokładność i skrupulatność,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • znasz program MS Excel na poziomie min. średnim,
  • posiadasz ważną książeczkę sanepidowską (można wyrobić po pozytywnym przejściu rekrutacji).

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • poznanie specyfiki pracy w Dziale Jakości,
  • 3 miesięczny staż,
  • umowę zlecenie (3000zł brutto/miesiąc za pełen etat),
  • elastyczny wymiar odbywania stażu,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kartę Multisport,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonego specjalisty.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI:

Krok 1 – Selekcja CV – marzec/kwiecień
Krok 2 – Telefoniczna weryfikacja języka angielskiego – marzec/kwiecień
Krok 3 – Rozmowa rekrutacyjna – kwiecień/maj/czerwiec
Krok 4 – start stażu – lipiec

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?