staż / praca
Kruszwica
woj. kujawsko-pomorskie
oferta ważna do: rekrutacja zakończona

Kruszwica

Staż Wakacyjny w Dziale Utrzymania Ruchu

ZT Kruszwica

ZT Kruszwica są częścią światowej grupy Bunge i jednym z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku spożywczym. Odpowiadają za produkty kompleksowo – od pozyskania najlepszych surowców, poprzez produkcję i zapewnienie jakości, aż po dystrybucję do rąk Klientów. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na:

Staż WAKACYJNY w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta ważna do: 20.04.2018

Start stażu: VI/VII 2018

Kruszwica

Umowa zlecenie

40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

  • opracowanie i wdrożenie wydawania materiałów i części z magazynów Działu Utrzymania Ruchu,
  • praca z systemem CMMS Api Pro,
  • praca z dokumentacją techniczną,
  • przygotowywanie instrukcji i procedur.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś studentem lub absolwentem,
  • AutoCad i CMMS nie są Ci obce,
  • jesteś komunikatywny i lubisz pracę w zespole,
  • znasz pakiet MS Office i bardzo dobrze się w nim odnajdujesz,
  • porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • trzymiesięczny staż
  • wsparcie Opiekuna – Eksperta, który pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe,
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności poprzez wykonywanie odpowiedzialnych zadań,
  • pozytywną atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI:

Krok 1 – Selekcja CV - do 20.04.2018
Krok 2 – Rozmowy rekrutacyjne - kwiecień, maj, czerwiec

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?