staż / praca

Program Stażowy

Roczny Staż w Dziale Łańcucha Dostaw

Warszawa, woj. mazowieckie
oferta ważna do: zakończona

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składająca się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystrój wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na stanowisko:

Stażysta W DZiale Łańcucha Dostaw

Oferta ważna do: 30.04.2018
Start stażu: VII 2018

Warszawa

Umowa o pracę

40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

  • wspieranie działań optymalizacji w obszarze łańcucha dostaw,
  • zapewnianie bieżącej komunikacji z Operatorem Logistycznym oraz z pozostałymi partnerami,
  • odpowiedzialność za prawidłowe wprowadzanie danych do systemów logistycznych,
  • wskazaniem możliwych usprawnień w celu poprawienia efektywności funkcjonowania organizacji,
  • mierzeniem postępów i efektywności wprowadzanych zmian,
  • analizę oraz prezentację danych wewnętrznych i zewnętrznych.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem kierunków logistycznych, ekonomicznych lub pokrewnych,
  • potrafisz myśleć analitycznie i dobrze interpretować dane,
  • pogłębiasz swoją wiedzę śledząc trendy i rozwój rynku w tym obszarze,
  • jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i decyzyjną,
  • język angielski nie stanowi dla Ciebie problemu (język francuski będzie dodatkowym atutem).

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • zatrudnienie w ramach rocznego programu stażowego w Dyrekcji Łańcucha Dostaw,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • kartę multisport,
  • szkolenia uzupełniające Twoją wiedzę,
  • akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa,
  • wyspecjalizowaną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?