staż / praca

Praca

Doradca Klienta

Warszawa, woj. mazowieckie
oferta ważna do: zakończona

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składająca się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystrój wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na stanowisko:

Oferta ważna do: 30.04.2018
Start pracy: III/IV/V 2018

Warszawa

Umowa o pracę

20-40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE PRACY:

  • sprzedaż produktów i usług,
  • dbanie o dostępność towarów i ich oznakowanie,
  • profesjonalny i indywidualny kontakt z klientem,
  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • masz wrodzoną smykałkę sprzedawcy,
  • jesteś towarzyski,
  • chcesz się rozwijać i brać udział w licznych szkoleniach,
  • lubisz działać zespołowo.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • umowę o pracę z pewnością terminowego wynagrodzenia,
  • świadczenia pozapłacowe (smartfon, kartę Mutlisport, darmową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz wiele innych),
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • realny wpływ na układanie grafiku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?