staż / praca
Poznań
woj. wielkopolskie
oferta ważna do: rekrutacja zakończona

Poznań

Roczny Staż w Dziale Sprzedaży Eksportowej

Amica

Amica to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na:

Staż w Dziale Sprzedaży Eksportowej

Oferta ważna do: 11.04.2018

Start stażu: V/VI 2018

Poznań

Umowa zlecenie

40h/tydzień

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

  • wsparcie działu w bieżących projektach oraz w procesie rozwoju nowych klientów,
  • bieżąca współpraca z działami R&D, Zakupów, Komunikacji oraz innymi w Grupie w ramach prowadzonych projektów,
  • współpraca ze spółkami zagranicznymi oraz kontrahentami Grupy Amica (pod opieką mentora),
  • wsparcie w procesie przygotowywania analizy rynków, ofert konkurencji,
  • wsparcie w przygotowywanie prezentacji i ofert produktowych, we współpracy z Product Managerem.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • z płynnością posługujesz się językiem angielskim,
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • posiadasz zdolności analityczne na wysokim poziomie,
  • dobrze znasz programy takie, jak MS Excel, PowerPoint, Word,
  • jesteś komunikatywny,
  • jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany,
  • potrafisz pracować w zespole.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • roczny, płatny staż z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
  • poznanie metod pracy w międzynarodowej korporacji,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

zobacz jak wygląda proces rekrutacji:

Krok 1 - Selekcja CV - marzec/kwiecień 2018

Krok 2 - Test z j.angielskiego - marzec/kwiecień 2018

Krok 3 - Assessment Centre - kwiecień 2018

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?