staż / praca
Tarnowo Podgórne (okolice Poznania)
woj. wielkopolskie
oferta ważna do: rekrutacja zakończona

Stażysta programu STER

Kimball Electronics Poland

Kimball Electronics Poland produkuje wysokiej jakości wyroby elektroniczne z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Jest liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.  Znajduje się także w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów szuka kandydatów na:

Stażystę programu STER

Oferta ważna do: 30.03.2018
Start stażu: IV 2018

Umowa zlecenia

min. 3 dni/tydzień, 96h/miesiąc

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

W trakcie realizacji Programu Stażowego będziesz miał okazję zmierzyć się z zadaniami i problemami dotyczącymi procesów produkcji elektroniki, wyrobów medycznych oraz zapewnienia jakości rozwijając tym samym swoje umiejętności praktyczne. STER to możliwość obcowania, na co dzień z bardzo nowoczesnymi technologiami i doświadczenia pracy w realiach międzynarodowej korporacji. Ponadto otrzymasz ciągłą informację na temat swoich postępów. Dzięki temu, masz możliwość stałej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Program STER obejmuje działy:

  • Inżynieria SMT i Lutowania oraz Sekcja Inżynierii SMT
  • Sekcja Inżynierii Montażu Mechanicznego
  • Sekcja Inżynierii Dyspensowania i Konstrukcji
  • Technologia Testowania
  • Laboratorium Analizy Błędów
  • Inżynieria Produktu
  • Inżynieria Medyczna
  • Zapewnienie Jakości i Jakości Dostawców

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś studentem IV, V roku oraz absolwentów  do 2 lat po ukończeniu studiów technicznych
  • pasjonujesz się elektroniką
  • jesteś ambitny i kreatywny
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • jesteś dyspozycyjny min. 3 dni w tygodniu
  • umiesz pracować w zespole

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • płatny staż na 12 miesięcy
  • możliwość zatrudnienia w trakcie lub po zakończeniu stażu!
  • dostęp do nowoczesnej technologii
  • ciekawe zadania i wsparcie mentora
  • elastyczny wymiar i godziny odbywania stażu
  • możliwość poznania specyfiki pracy inżyniera w firmie produkcyjnej
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • referencje

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI:

Krok 1 – Selekcja CV – pierwsza połowa marca
Krok 2 – Wstępna rozmowa telefoniczna - pierwsza połowa marca
Krok 3 – Dzień rekrutacyjny w Kimball Electronics Poland – druga połowa marca
Krok 4 – Rozmowa rekrutacyjna z pracownikiem firmy – druga połowa marca
Krok 5 – Wyniki rekrutacji – koniec marca

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?