warsztat

oferta ważna do: rekrutacja zakończona

ExcelDay: Excel w środowisku produkcyjnym

Kompania Piwowarska SA

Kompania Piwowarska jest liderem wśród przedsiębiorstw piwowarskich w Polsce. Priorytetem firmy jest łączenie kilkusetletniego doświadczenia w warzeniu piwa z innowacyjnymi technologiami. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zaprasza na bezpłatne warsztaty praktyczne:

EXCELDAY: EXCEL W ŚRODOWISKU PRODUKCYJNYM

Zgłoszenia przyjmujemy do: 23.11.2017

30 listopada 2017

Poziom średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI:

• jesteś  studentem studiów magisterskich  (mile widziane kierunki: informatyka, ekonometria, matematyka, fizyka, zarządzanie i inż. produkcji, logistyka itp.)
  • planujesz podjąć w przyszłości zatrudnienie w działach planowania, analizy rynku lub logistyki

DZIĘKI WARSZTATOM ZDOBĘDZIESZ:

• wiedzę jak wykorzystać program Excel do podejmowania decyzji optymalizacyjnych w produkcji
  • umiejętność wizualizacji wyników
  • umiejętność modelowania procesów planistycznych w produkcji
  • wiedzę o relacjach Excel z zewnętrznymi źródłami danych (SAP, SAP BI, SKADA, EMI)

ZAPEWNIMY CI:

• bezpłatny udział w warsztatach
  • posiłek w trakcie warsztatów
  • certyfikat uczestnictwa w warsztacie
  • wycieczkę po Lech Browary Wielkopolski

WIEDZĘ PRZEKAŻĄ TOBIE:

Tomasz Miazek
Szef Rozwoju Produkcji Kompanii Piwowarskiej

Na co dzień między innymi organizuje i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań raportowych dla Browarów w Kompanii Piwowarskich.

Dawid Kujawski
Koordynator ds. Systemów Produkcyjnych

Zajmuje się dostarczeniem modeli raportowych integrujących informacje z różnych źródeł systemowych dla Browarów Kompanii Piwowarskiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?

Zobacz wszystkie warsztaty na ExcelDay.com