warsztat

ExcelDay: Produkcja w liczbach

Poznań, woj. wielkopolskie
oferta ważna do: zakończona

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy Deceuninck, działającej w 25 krajach na całym świecie — z zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem projektujemy rozwiązania inspirowane nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości. Od 75 lat jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszamy na bezpłatne warsztaty praktyczne:

EXCELDAY: PRODUKCJA W LICZBACH

Zgłoszenia przyjmujemy do: 23.11.2017

Poznań

30 listopada 2017

Poziom średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI:

• jesteś studentem drugiego stopnia studiów (mile widziane kierunki: Zarządzanie i Inżyniera Produkcji, Materiałoznawstwo, Lean Management)
  • planujesz podjąć w przyszłości zatrudnienie w działach związanych z zarządzeniem produkcją i optymalizacją produkcji

DZIĘKI WARSZTATOM ZDOBĘDZIESZ:

• wiedzę jak poprawnie przygotowywać dane, jakie je czytać oraz z jakich funkcji korzysta zakład produkcyjny Inoutic
  • wiedzę z zakresu praktycznego wykorzystania Excela w obszarze zarządzania produkcją
  • umiejętność korzystania z Excela na Twoim przyszłym stanowisku pracy!

ZAPEWNIMY CI:

• bezpłatny udział w warsztatach
  • komputery do pracy na warsztacie
  • posiłek w trakcie warsztatów
  • certyfikat uczestnictwa w warsztacie

WIEDZĘ PRZEKAŻĄ TOBIE:

Sebastian Serafin
Koordynator Kontrolingu, dział Finansowy

Specjalista z zakresu wykorzystania Excela, ekspert ds. finansów. Każdego miesiąca planuje oszczędności, pilnuje „liczb” na produkcji i hartuje budżet firmy.
Prywatnie pozytywna osoba, z dużym, lecz oryginalnym poczuciem humoru.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy?

Zobacz wszystkie warsztaty na ExcelDay.com